Clasament Cupa CBT Nădrag 2 (2017)

 

 

În primul rând mulțumim tuturor concurenților pentru participare, fairplay și înțelegerea de care au dat dovadă în timpul dar și după competiție.

banner parteneri2016

 

Clasament băieți:

Locul I: Păcurar Vlad (Arad) - 1:14:31:67

Locul II: Mititelu Andrei (Petrila) - 1:14:32:04

Locul III: Muntean Paul Sebastian (Timișoara) - 1:14:51:71

Clasament fete:

Locul I: Bradean Flavia (Arad) - 1:49:16:59

Locul II: Moraru Lavinia (Vladimirescu, Arad) - 1:53:24:60

Locul III: Ștefoane Elena (Timișoara) - 2:06:51:49

 

Clasament General:

LocNumarTimpNumePrenumeLocalitateSexCheck1Check2
1 71 1:14:31:67 Pacurar Vlad Arad M X X
2 66 1:14:32:04 Mititelu Andrei HD M X X
3 31 1:14:51:71 Muntean Paul Sebastian Timisoara M X X
4 69 1:18:34:75 Serb Marius Arad M X X
5 65 1:18:35:07 Vaduva Calin Arad M x X
6 27 1:19:57:37 Nagy Tiberiu Timisoara M X X
7 83 1:21:43:78 Danciut Ovidiu TM M X X
8 82 1:22:37:08 Rosu Cosmin TM M X X
9 24 1:26:28:96 Bran Alexandru Arad M X X
10 51 1:28:49:75 Tisza Eduard Arad M X X
11 15 1:30:32:64 Burca Cristian Timisoara M X X
12 84 1:32:20:84 Ruja Adrian TM M X X
13 68 1:32:25:70 David Cristian TM M X X
14 70 1:32:27:79 Oprescu Denis TM M X X
15 78 1:33:22:33 Loghin Valeriu TM M X X
16 73 1:35:13:39 Stoica Florin HD M X X
17 67 1:35:26:75 Trutulescu Dorin TM M X X
18 1 1:36:34:13 Bardac Ovidiu Timisoara M X X
19 26 1:36:36:38 Hajdu Leonard Timisoara M X X
20 79 1:39:22:68 Curutiu Adrian TM M X X
21 48 1:39:26:97 Czibula Lucian Arad M X X
22 77 1:39:50:15 Petrov Miki TM M X X
23 4 1:40:11:19 Hanzelik Gabriel Andrei Caransebes M X X
24 80 1:40:24:96 Hancu Daniel TM M X X
25 9 1:42:39:54 Popiuc Cristian Timisoara M X X
26 37 1:43:52:42 Barbu Stefan Aristide Arad M X X
27 38 1:44:12:71 Dilihei Iustinian Ghiroda M X X
28 85 1:45:56:38 Jiglau Titus TM M X X
29 11 1:46:37:51 Marusca Cristian Florin Timisoara M X X
30 75 1:46:37:81 Vinca Victor TM M X X
31 5 1:46:38:05 Mezo Doru Caransebes M X X
32 14 1:48:04:76 Anilevschi Radu Timisoara M X X
33 42 1:48:07:11 Saftoiu Lucian Dr. Tr. Severin M X X
34 52 1:49:16:59 Bradean Flavia Arad F X X
35 32 1:49:30:24 David Ciprian Timisoara M X X
36 23 1:50:30:20 Zsirka Lajos Arad M X X
37 6 1:53:08:14 Hanzelik Dorin Johan Caransebes M X X
38 17 1:53:24:60 Moraru Lavinia Vladimirescu, Arad F X X
39 58 1:53:28:66 Zdrentan Lucian TM M X X
40 49 1:56:39:24 Barabas Peter Timisoara M X X
41 61 1:56:56:11 Rujescu Cristian TM M X X
42 72 1:58:00:27 Santa Andrei HD M X X
43 47 1:58:18:28 Vlad Bogdan Dumbravita M X X
44 36 1:59:01:14 Cuzman Adrian Timisoara M X X
45 81 2:00:18:10 Iacob Tudor TM M X X
46 2 2:00:51:64 Petriti Ion Caransebes M X X
47 54 2:04:28:20 Iovanel Sebastian Timisoara M X X
48 57 2:04:43:36 Apostolovici Steva CS M X X
49 7 2:06:23:50 Mereg Rolland Arad M X X
50 76 2:06:26:61 Barbat Coriolan Arad M X X
51 74 2:06:27:76 Babau Dan Arad M X X
52 43 2:06:48:08 Garboni Alexandru Timisoara M X X
53 63 2:06:51:49 Stefoane Elena TM F X X
54 30 2:06:51:50 Kerekes Emeric - Gabriel Arad M X X
55 18 2:07:46:57 Spatariu Daniel Vladimirescu, Arad M X X
56 25 2:09:16:77 Dronca Darius Dumbravita M X X
57 20 2:10:48:29 Iosim Mihaela Arad F X X
58 55 2:17:21:89 Tamas Marcel Timisoara M X X
59 59 2:17:25:27 Cornea Catalin TM M X X
60 56 2:17:44:10 Nemeth Geza Timisoara M X X
61 64 2:17:45:36 Lupsorean Calin CS M X X
62 87 2:31:49:92 Szekely Gratian TM M X X
63 46 2:32:46:80 Vesa Darius Timisoara M X X
64 45 2:33:04:14 Smarandache Stefania Timisoara F X X
65 50 2:34:36:66 Andreiciuc Adrian Mosnita Veche M X X
66 44 2:35:52:50 Olteanu George Timisoara M X X
67 16 2:40 + Buriac Radu Timisoara M X X
  60 Abandon Iacob Larisa TM F - -
  40 Abandon Suciu Sebastian Timisoara M - -
  39 Abandon Crisan Bogdan Timisoara M - -
  86 Abandon Gyapjas Alexandru TM M - -
  62 Abandon Radu Rusu TM M - -
  33 Abandon Candea Alexandru Emilian Hateg M - -

Clasament Băieți:

LocNumarTimpNumePrenumeLocalitateSexCheck1Check2
1 71 1:14:31:67 Pacurar Vlad Arad M X X
2 66 1:14:32:04 Mititelu Andrei HD M X X
3 31 1:14:51:71 Muntean Paul Sebastian Timisoara M X X
4 69 1:18:34:75 Serb Marius Arad M X X
5 65 1:18:35:07 Vaduva Calin Arad M x X
6 27 1:19:57:37 Nagy Tiberiu Timisoara M X X
7 83 1:21:43:78 Danciut Ovidiu TM M X X
8 82 1:22:37:08 Rosu Cosmin TM M X X
9 24 1:26:28:96 Bran Alexandru Arad M X X
10 51 1:28:49:75 Tisza Eduard Arad M X X
11 15 1:30:32:64 Burca Cristian Timisoara M X X
12 84 1:32:20:84 Ruja Adrian TM M X X
13 68 1:32:25:70 David Cristian TM M X X
14 70 1:32:27:79 Oprescu Denis TM M X X
15 78 1:33:22:33 Loghin Valeriu TM M X X
16 73 1:35:13:39 Stoica Florin HD M X X
17 67 1:35:26:75 Trutulescu Dorin TM M X X
18 1 1:36:34:13 Bardac Ovidiu Timisoara M X X
19 26 1:36:36:38 Hajdu Leonard Timisoara M X X
20 79 1:39:22:68 Curutiu Adrian TM M X X
21 48 1:39:26:97 Czibula Lucian Arad M X X
22 77 1:39:50:15 Petrov Miki TM M X X
23 4 1:40:11:19 Hanzelik Gabriel Andrei Caransebes M X X
24 80 1:40:24:96 Hancu Daniel TM M X X
25 9 1:42:39:54 Popiuc Cristian Timisoara M X X
26 37 1:43:52:42 Barbu Stefan Aristide Arad M X X
27 38 1:44:12:71 Dilihei Iustinian Ghiroda M X X
28 85 1:45:56:38 Jiglau Titus TM M X X
29 11 1:46:37:51 Marusca Cristian Florin Timisoara M X X
30 75 1:46:37:81 Vinca Victor TM M X X
31 5 1:46:38:05 Mezo Doru Caransebes M X X
32 14 1:48:04:76 Anilevschi Radu Timisoara M X X
33 42 1:48:07:11 Saftoiu Lucian Dr. Tr. Severin M X X
34 32 1:49:30:24 David Ciprian Timisoara M X X
35 23 1:50:30:20 Zsirka Lajos Arad M X X
36 6 1:53:08:14 Hanzelik Dorin Johan Caransebes M X X
37 58 1:53:28:66 Zdrentan Lucian TM M X X
38 49 1:56:39:24 Barabas Peter Timisoara M X X
39 61 1:56:56:11 Rujescu Cristian TM M X X
40 72 1:58:00:27 Santa Andrei HD M X X
41 47 1:58:18:28 Vlad Bogdan Dumbravita M X X
42 36 1:59:01:14 Cuzman Adrian Timisoara M X X
43 81 2:00:18:10 Iacob Tudor TM M X X
44 2 2:00:51:64 Petriti Ion Caransebes M X X
45 54 2:04:28:20 Iovanel Sebastian Timisoara M X X
46 57 2:04:43:36 Apostolovici Steva CS M X X
47 7 2:06:23:50 Mereg Rolland Arad M X X
48 76 2:06:26:61 Barbat Coriolan Arad M X X
49 74 2:06:27:76 Babau Dan Arad M X X
50 43 2:06:48:08 Garboni Alexandru Timisoara M X X
51 30 2:14:31:68 Kerekes Emeric - Gabriel Arad M X X
52 18 2:07:46:57 Spatariu Daniel Vladimirescu, Arad M X X
53 25 2:09:16:77 Dronca Darius Dumbravita M X X
54 55 2:17:21:89 Tamas Marcel Timisoara M X X
55 59 2:17:25:27 Cornea Catalin TM M X X
56 56 2:17:44:10 Nemeth Geza Timisoara M X X
57 64 2:17:45:36 Lupsorean Calin CS M X X
58 87 2:31:49:92 Szekely Gratian TM M X X
59 46 2:32:46:80 Vesa Darius Timisoara M X X
60 45 2:33:04:14 Smarandache Stefania Timisoara F X X
61 50 2:34:36:66 Andreiciuc Adrian Mosnita Veche M X X
62 44 2:35:52:50 Olteanu George Timisoara M X X
63 16 2:40 + Buriac Radu Timisoara M X X
  39 Abandon Crisan Bogdan Timisoara M - -
  40 Abandon Suciu Sebastian Timisoara M - -
  86 Abandon Gyapjas Alexandru TM M - -
  62 Abandon Radu Rusu TM M - -
  33 Abandon Candea Alexandru Emilian Hateg M - -

Clasament Fete:

LocNumarTimpNumePrenumeLocalitateSexCheck1Check2
1 52 1:49:16:59 Bradean Flavia Arad F X X
2 17 1:53:24:60 Moraru Lavinia Vladimirescu, Arad F X X
3 63 2:06:51:49 Stefoane Elena TM F X X
4 20 2:10:48:29 Iosim Mihaela Arad F X X
5 45 2:33:04:14 Smarandache Stefania Timisoara F X X
  60 Abandon Iacob Larisa TM F - -

 

Ne vedem anul viitor la Cupa CBT Nădrag - Ediția 3.

Pedalăm!?

Clubul Bănățean de Turism