Clasament 2016

 

În primul rând mulțumim tuturor concurenților pentru participare și pentru fairplay-ul de care au dat dovadă.

banner parteneri2016

Clasament băieți:
Locul I: avem 2 participanți care au trecut deodată linia de sosire astfel că le-am oferit ambilor locul I. Este vorba de Ionescu Bogdan Cristian (Caransebeș) si Mititelu Andrei Nicolae (Petrila) - 1:22:36.
Locul III: Toderoni Mădălin Claudiu (Bătești) - 1:23:00.

Clasament fete:
Am avut 2 participante, ambele terminând cursa.
Locul I: Golie Cristina (Brad) - 1:57:11.
Locul II: Zvanca Raluca Natalia (Timișoara) - 1:59:05.

De asemenea, am oferit și un premiu special pentru Toderoni Darius (Bătești) care a parcurs traseul deși nu era înscris (nu putea să se înscrie din cauza faptului că împlinește 18 ani abia în luna octombrie). În clasamentul general acesta s-a clasat pe locul 5 cu următorul timp: 1:30:02.

Mulțumim partenerilor (Clubul Banatean de TurismAsociația pentru Promovarea și Dezvoltarea Turismului și Primăria Nădrag) și sponsorilor (Toluna RomaniaSupreme Bikes și Eci Print (IPA Amway)) pentru implicarea avută în acest proiect. Fără ei acest eveniment nu ar fi fost posibil.

O parte din pozele de la eveniment puteți găsi aici.

Mai jos puteți consulta clasamentul general al competiției:

LocNumarTimpNumePrenumeLocalitateSexCheck1Check2
1 24 1:22:36 Mititelu Andrei Nicolae Caransebes M x x
1 44 1:22:36 Ionescu Bogdan Cristian Petrila M x x
3 29 1:23:00 Toderoni Madalin Claudiu Batesti M x x
4 1 1:28:45 Nagy Tiberiu Timisoara M x x
5 - 1:30:02 Toderoni Darius Batesti M x x
6 34 1:33:37 Bernhoffer Manuel Marius Oravita M x x
7 30 1:33:55 Babescu Bogdan Marian Farasesti M x x
8 48 1:34:17 Nicoara Dan Mihai Timisoara M x x
9 47 1:36:52 Burca Cristian Timisoara M x x
10 50 1:39:14 Blidea Cristian Timisoara M x x
11 11 1:43:22 Petrov Michi Matei Timisoara M x x
12 55 1:44:39 Baba Mircea Chisineu-Cris M x x
13 23 1:48:35 Lepadatu Bogdan - Andrei Hunedoara M x x
14 6 1:52:16 Bardac Ovidiu Timisoara M x x
15 33 1:56:04 Popan Cristian Ovidiu Biled M x x
16 25 1:56:49 Oprean Anrei Remus Petrila M x x
17 8 1:57:11 Golie Cristina Brad F x x
18 26 1:58:51 Preda Ioan Petrila M x x
19 54 1:59:05 Zvanca Raluca Natalia Timisoara F x x
20 10 1:59:39 Paulescu Flavius Lugoj M x x
21 46 2:00:28 Crainic Calin Timisoara M x x
22 14 2:00:29 Pop Ionut Timisoara M x x
23 32 2:00:32 Popa Christian Gheorghe Lugoj M x x
24 22 2:01:16 Hanzelik Gabriel Andrei Caransebes M x x
25 28 2:01:19 Vinca Victor Sorin Timisoara M x x
26 51 2:08:55 Barbu Alexander - M x x
27 27 2:10:30 Fulop Attila Cherestur M x x
28 3 2:11:39 Dobrin Adrian Timisoara M x x
29 19 2:12:23 Hanzelik Dorin - Johan Caransebes M x x
30 18 2:12:36 Mezo Doru Caransebes M x x
31 20 2:13:47 Petruta Iovanovici Constantin Marian Caransebes M x x
32 42 2:14:27 Baschant Zoltan Iosif Timisoara M x x
33 31 2:17:35 Bec Gabriel Cosmin Nadrag M x x
34 36 2:20:43 Iacob Tudor Gabriel Timisoara M x x
35 35 2:26:52 Boicu Ionut Bogdan Timisoara M x x
36 52 2:29:26 Stan Nicu Cristian Timisoara M x x
37 13 2:31:18 Prokai Alexandru Nadrag M x x
38 53 2:33:01 Jujonescu Paul Timisoara M x x
39 15 2:42:23 Radulea Bogdan Timisoara M x x
40 41 2:42:58 Jarcov Alexander-Claudiu Timisoara M x x
41 45 2:43:52 Ionele Catalin Ionut Nadrag M x x
42 39 2:44:43 Jenel Daniel Timisoara M x x
43 38 2:45:58 Levay Edwin Timisoara M x x
44 17 2:47:35 Ciobanu Andrei Jimbolia M x x
45 37 2:48:41 Giurgiu Mihai Andrei Timisoara M x x
46 40 2:51:09 Szekely Gratian Timisoara M x x
47 21 2:51:17 Pelin George Florin Timisoara M x x
48 43 2:52:59 Feier Flavius Madalin Caransebes M x x
49 16 Abandon Suba Dorin Timisoara M - -
50 49 Abandon Linginari Dan Ionut Nadrag M - -

Ne vedem anul viitor la Cupa CBT Nădrag - Ediția II.

Pedalăm!?

Clubul Bănățean de Turism